Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich

HLAKP: Weryfikacja 5. kolejkiPo analizie dokumentacji 5. kolejki Halowej Ligi Amatorskich Klubów Piłkarskich 2020/21, organizator przedstawia komunikat weryfikacyjny:

WYNIKI MECZÓW
• Zatwierdzono wyniki wszystkich rozegranych meczów.

ZAWIESZENIA
• Kamil Woch (OBI) - 1 mecz (samorzutna czerwona kartka)

SZLACHETNA PACZKA
• PKS BIGOS: anulowano zawieszenie Bartłomieja Czarnoty za żółte kartki. Kartki wliczają się do klasyfikacji Fair Play jako pokazane prawidłowo.
• Czarne Koty: anulowano żółtą kartkę Filipa Zielińskiego. Kartka wlicza się do klasyfikacji Fair Play jako pokazana prawidłowo.

ODWOŁANIA
• Poker Team: odwołanie od czerwonej kartki Radosława Muszyńskiego rozpatrzono pozytywnie. Kartkę zamieniono na żółtą.
• OBI Zwycięska: odwołanie od czerwonej kartki Kamila Wocha rozpatrzono negatywnie. 

OKIENKO TRANSFEROWE
Od 21 grudnia otwarte jest okienko transferowe dla drużyn HLAKP. Potrwa ono do 23 stycznia. Możliwe jest dopisywanie zawodników, którzy nie zagrali jeszcze w tym sezonie HLAKP w żadnym innym zespole. Transferów należy dokonywać w obrębie limitu 25 graczy w kadrze zespołu, zatem w razie przekroczenia tej liczby należy wykreślać graczy. Zawodników zgłasza się poprzez formularz zgłoszeniowy, w którym podać należy tylko dane personalne nowych zawodników. Formularz trzeba wysłać na adres lakp@wp.pl w terminie najpóźniej do 22 stycznia, do godziny 23:59. Jednocześnie formularz z podpisami nowych zawodników należy dostarczyć na pierwszy mecz, w którym zawodnicy wystąpią.

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.