Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich
NAJBLIŻSZE MECZE
Ekstraliga
I liga
II liga
III liga
IV liga
V liga

13 czerwca (czwartek):
20:00 Politechnika – Zamkowo /Politechnika/
14 czerwca (piątek):
19:50 Mentoza – Granit II /Racławickie/
17 czerwca (poniedziałek):
20:00 Widok – Adampol /Politechnika/
20:45 Moore – Politechnika /Politechnika/
22:00 Ipso Iure – Zamkowo /Politechnika/
18 czerwca (wtorek):
20:00 Pad-Bud – Ipso Iure /Rycerska/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Zon Admina133075 - 40
2Mentoza122477 - 39
3Adampol122261 - 39
4PULS132145 - 45
5Moore122050 - 44
6Zamkowo111947 - 49
7Widok121854 - 51
8Pad-Bud121647 - 56
9Poker131454 - 60
10Politechnika111234 - 51
11Ipso Iure11725 - 63
12Granit II12530 - 62

13 czerwca (czwartek):
20:00 Ułani – Żubry /Róży Wiatrów/
15 czerwca (sobota):
10:00 APP Energy – RKC4L /Staszic/
10:30 MW Lublin – Mariol /Staszic/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Homer132950 - 22
2Żubry122544 - 27
3RKC4L121930 - 26
4MW121926 - 36
5OBI131825 - 24
6Wolcar131736 - 38
7Ułani121624 - 22
8Mariol121626 - 27
9Kalina131433 - 36
10Wściekłe Psy131332 - 48
11Pro-materials131227 - 37
12APP Energy121225 - 35

13 czerwca (czwartek):
18:00 Carmas – UPL /Staszic/
18:30 Plaga – UPL /Staszic/
16 czerwca (niedziela):
9:30 Marmota – Autoklinika /Staszic/
17 czerwca (poniedziałek):
19:30 Mat-Geo – TRANS-AUDYT /Jagiełły/
20:30 Malagenia – TRANS-AUDYT /Jagiełły/
21:30 Gliniana – Neo /Politechnika/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Malagenia123028 - 8
2Neo122031 - 15
3Gliniana122036 - 32
4Marmota121932 - 31
5Plaga121920 - 21
6Autoklinika121830 - 30
7UPL111320 - 21
8TRANS-AUDYT.pl111217 - 19
9Mat-Geo12925 - 43
10Carmas12818 - 37

13 czerwca (czwartek):
17:30 GOL-asy – Marketing /Staszic/
19:30 Sokół – Essenza /Śliwińskiego/
20:30 Sokół – Va Bank /Śliwińskiego/
20:30 Królewscy – Marketing /Róży Wiatrów/
16 czerwca (niedziela):
9:00 GOL-asy – Capital /Staszic/
10:00 LSM – DomLublin /Staszic/
10:30 Królewscy – Essenza /Staszic/
17 czerwca (poniedziałek):
17:15 LSM – Ebe Ebe /Radzyńska/
19:00 Concentrix – Va Bank /Jagiełły/
20:00 PO Lighting – DomLublin /Jagiełły/

OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Królewscy112730 - 12
2Capital122320 - 13
3GOL-asy112232 - 13
4Marketing112229 - 16
5Ebe Ebe121719 - 29
6Concentrix121618 - 17
7Va Bank111622 - 22
8PO Lighting121417 - 22
9DomLublin111318 - 21
10Sokół11916 - 26
11Essenza11917 - 30
12LSM11610 - 27

15 czerwca (sobota):
11:00 Świeżaki – Emerlog /Staszic/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Świeżaki122833 - 14
2Emerlog122634 - 19
3KOBO132627 - 23
4Beer Stars132325 - 14
5Ekipa 666131929 - 20
6Dobra Droga131930 - 24
7Olimp131521 - 23
8Cartmax131120 - 31
9Husaria13817 - 32
10Midas6-12 - 17
OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Brak tabeli.

13 czerwca (czwartek):
20:00 BIGOS – Kultywator /Śliwińskiego/
20:45 ABM – 8LM /Politechnika/
15 czerwca (sobota):
12:15 Mythos – DHL /Śliwińskiego/

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Furia133255 - 19
2Krystal133239 - 9
3BIGOS122433 - 20
4Kurczaki od Eliasza132424 - 18
5Perła131935 - 23
6Kultywator121420 - 32
7Mythos121215 - 32
8ABM12820 - 36
98LM12615 - 41
10DHL12419 - 45

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.