Liga Amatorskich Klubów Piłkarskich
NAJBLIŻSZE MECZE
Ekstraliga
I liga
II liga
III liga
IV liga

21 kwietnia (sobota):
13:00 Bempresa – Widok
19:00 Poker – Dziesiąta
22 kwietnia (niedziela):
18:00 Primavera – Kalina
18:45 Moore – Pad-Bud
20:00 Politechnika – Perła
24 kwietnia (wtorek):
20.00 Moore – Bempresa

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Primavera51013 - 9
2Kalina3916 - 3
3Perła4919 - 10
4Moore5915 - 10
5Dziesiąta4813 - 9
6Ipso Iure5714 - 15
7Politechnika4612 - 10
8Antique439 - 12
9Widok539 - 15
10Poker4314 - 21
11Pad-Bud5314 - 25
12Bempresa404 - 13

22 kwietnia (niedziela):
12:00 Szwejk – Zawsze Spoko
16:30 Szerszeń – piekarz-auto.pl
23 kwietnia (poniedziałek):
19:00 Malagenia – Adampol
20:30 Neo – UPL
24 kwietnia (wtorek):
20:30 UMWL Szkoltex – 716

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1UMWL Szkoltex41215 - 4
2Neo51212 - 4
3Promil4108 - 3
4Bombardino5714 - 11
5Adampol5711 - 9
6UPL564 - 8
7Zawsze Spoko569 - 15
8piekarz-auto.pl559 - 11
9Szwejk543 - 7
10Malagenia438 - 11
11Szerszeń437 - 10
12Wściekłe Psy535 - 12

21 kwietnia (sobota):
11:00 Undefined – Olimp
12:00 Elektro-Spark – Wicher
22 kwietnia (niedziela):
13:30 Herbowa – MW Lublin
16:00 Hüttenes – Mat-Geo
20:30 Plaga – Gliniana
23 kwietnia (poniedziałek):
17:30 Kancelaria – Ekipa 666

OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Hüttenes-Albertus51313 - 3
2Undefined51011 - 5
3Ekipa 6665918 - 7
4Elektro-Spark599 - 5
5Kancelaria5912 - 10
6Gliniana5812 - 11
7Olimp579 - 9
8MW566 - 11
9Wicher567 - 14
10Mat-Geo5413 - 20
11Plaga539 - 12
12Herbowa512 - 14

21 kwietnia (sobota):
13:45 Inża Team – Va Bank
22 kwietnia (niedziela):
12:30 Fabryka Formy – Husaria
13:00 GOL-asy – Kośminek
15:00 Starówka – Bio Berry
17:00 OSK Piotr – Krupniki
23 kwietnia (poniedziałek):
18:30 Napad – SKP Sport

TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Krupniki71819 - 7
2Va Bank61113 - 7
3Inża41013 - 4
4OSK Piotr4915 - 4
5GOL-asy5912 - 8
6SKP6912 - 9
7Fabryka Formy479 - 7
8Starówka5711 - 13
9Bio Berry5310 - 14
10Kośminek535 - 16
11Husaria637 - 24
12Napad505 - 18

21 kwietnia (sobota):
10:00 Marmota – Szemrani
10:30 Zjednoczeni – Gala
11:30 TRANS-AUDYT.pl – Gwardia
12:30 ABM – Patataje
15:45 Limuzyna – Wataha
22 kwietnia (niedziela):
14:30 Świeżaki – Szukamy Sponsora
20:00 Ułani – Mamrotki
23 kwietnia (poniedziałek):
17:00 Hanys Team – BIGOS

OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1Marmota51523 - 2
2Limuzyna51213 - 3
3Hanys51212 - 8
4Mamrotki51121 - 9
5Zjednoczeni51034 - 10
6Świeżaki5914 - 11
7Szemrani476 - 5
8Gala5612 - 9
9Ułani5611 - 9
10Szukamy Sponsora567 - 12
11BIGOS567 - 13
12Gwardia448 - 7
13TRANS-AUDYT.pl546 - 17
14Wataha538 - 10
15ABM525 - 28
16Patataje501 - 35
OSTATNIE MECZE
TABELA DRUŻYN
Brak tabeli.

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.